RELAXAČNÍ MASÁŽE

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Relaxační masáž zajistí dokonalé uvolnění i těch nejhlouběji uložených svalových vláken. Je výborná pro všechny milovníky masáží s důrazem na kvalitní promasírování, ale s citem a profesionální péčí. Dokážu rozpoznat důležitá centra na vašem těle a hloubkovou masáží jej uvolnit. Po masáži budete odcházet nabiti energií a zcela v novém těle.

BREUSSOVA MASÁŽ

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratlemi, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci - odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením (které se mmj. projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení v končetinách).

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Od pradávna je med zařazen mezi přírodní zázraky - jako podpůrný léčebný prostředek, ale i jako pochutina. Jedná se o prastarou léčitelskou a detoxikační metodu. Díky vlastnostem medu dochází k odstranění starých usazenin a jedů z hlouby tělesných tkání. Přes reflexní zóny příznivě masáž ovlivňuje i jiné tělesné orgány.

Pro zvýšení detoxikačního účinku je možné kombinovat medovou masáž s předehřátím v infrasauně.