RELAXAČNÍ MASÁŽ

Relaxační masáž je zaměřená na uvolnění napětí a zlepšení celkového pohody těla. Pomocí klidných pohybů uvolňuje svalové napětí a podporuje mentální klid. Tato masáž může být ideální pro ty, kteří hledají úlevu od stresu a chtějí dosáhnout hluboké relaxace.

Délka 30/60/90 minut

Cena: 600/1.100/1.500 Kč


BREUSSOVA MASÁŽ

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která regeneruje meziobratlové ploténky a tím uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Pomocí jemného tahu vytvořím prostor mezi obratlemi, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovávám třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu.

Délka 50 minut

Cena: 1.000 Kč

MASÁŽ PRO DĚTI

Masáž pro děti a dorost se provádí velmi jemně a s ohledem na citlivost a potřeby dětí. Tato forma masáže je zejména vhodná pro mladé sportovce, kteří pravidelně podstupují fyzickou námahu a potřebují péči o své svaly a klouby. Cílem masáže pro děti a dorost je podpořit regeneraci těla, kompenzovat jednostranné přetížení a zároveň udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Význam regenerace je často u dětí podceňován, i když je klíčový pro správný vývoj těla a udržení optimální výkonnosti.

Délka 40 minut

Cena: 600 Kč

© 2016 MASÁŽE ČECH. Škroupova 1418, Šestajovice, 250 92
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!