ANTICELULITIDNÍ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Kombinace speciální ruční masáže a termoaktivního krému je velmi účinná masáž na tukové buňky v oblasti podkoží a stimuluje podkožní struktury pro lepší metabolismus. Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem.

Délka 55 minut

Cena: 1.000 Kč

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Výborný pomocník pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svaly a pro pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou.

Aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Ošetření kompletní dolní části těla, od konečků prstů na nohách až po břicho.

Délka: 45 minut

Cena: 1 ošetření 450 Kč (vč. lymfokalhot)

          10 ošetření 4.000 Kč (vč. lymfokalhot)


BAŇKOVÁNÍ

Baňkování je jednou z nejúčinnějších detoxikačních metod. Povzbuzuje lymfatický systém, zlepšuje krevnÍ oběh, obnovuje funkce nervového systému.

Baňkování je prastará metoda užívaná po tisíciletí v Číně. Nyní se stává stále více vyhledávanou léčebnou metodou. Dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu. Příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Baňkování může nahradit klasickou masáž a výsledným efektem ji překonává, zejména svojí schopností prokrvit a uvolnit hluboké svalové vrstvy. Hluboké prokrvení nelze jinou metodou docílit nebo nahradit. 

Délka: 50 minut

Cena: 1000 Kč

© 2016 MASÁŽE ČECH. Škroupova 1418, Šestajovice, 250 92
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!