ČÍNSKÉ TECHNIKY

BAŇKOVÁNÍ

Baňkování je jednou z nejúčinnějších metod k odstranění svalových bolestí, křeče, bolesti zad a kloubů. Povzbuzuje lymfatický systém, zlepšuje krevný oběh, obnovuje funkce nervového systému.

Baňkování je prastará metoda užívaná po tisíciletí v Číně. Nyní se stává stále více vyhledávanou léčebnou metodou. Dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu. Příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Baňkování může nahradit klasickou masáž a výsledným efektem ji překonává, zejména svojí schopností prokrvit a uvolnit hluboké svalové vrstvy. Hluboké prohřátí a prokrvení nelze jinou metodou docílit nebo nahradit. 


MOXOVÁNÍ

Moxování neboli požehování je v podstatě jedna z metod, která má za úkol organismus prohřát. Prohřívají se akupunkturní body, dráhy, ale i celé oblasti těla. Zejména se využívá při nedostatku energie. 

Z hlediska západní medicíny má tento způsob prohřívání následující účinky: zlepšuje imunitu, podporuje regeneraci organismu, normalizuje vegetativní funkce, pomáhá navodit stav relaxace, podporuje trávení. Dále se doporučuje při depresích a stavech vyčerpanosti a únavy.

© 2016 MASÁŽE ČECH. Škroupova 1418, Šestajovice, 250 92
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!