ANTICELULITIDNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ MASÁŽ

Liftingová masáž neboli anticelulitidová masáž je velmi účinná masáž pro vypnutí pokožky, v boji proti celulitidě, při formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen, a to kvůli odlišnému uspořádání podkožního vaziva, než je u mužů. Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen.

Kombinace speciální ruční masáže a termoaktivního krému podporující spalování působením zázvoru, guarany, mořských řas, jojoby. Produkty profesionální italské kosmetiky Robeus se vyznačují vysokou účinností v úpravě postavy, v nabourávání tukových polštářků, detoxikují, aktivují lymfu a dochází k odplavování usazenin z podkoží, které způsobují nevzhledné hrbolky. Během masáže dochází na aplikovaných místech k prokrvení a následnému zčervenání, které do 40 minut ustupuje.

Délka 55 minut

Cena: 1.000 Kč

ANTICELULITIDNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ MASÁŽ SE ZÁBALEM

Tato masáž je prováděna profesionálním čtyřsložkovým systémem k odbourání celulitidy. Tato speciální ruční masáž působí na tukové buňky z oblasti podkoží a stimuluje podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus. Před anticelulitidovou masáži se provede zeštíhlující zábal z mořských řas, jodu, skořice a zázvoru. Tento zábal významně podpoří boj s celulitidou a má pozitivní účinek na kvalitu pokožky.

Masáž se provádí postupem, kdy dochází k stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, strií a především celulitidy.

Délka 90 minut

Cena: 1.500 Kč

© 2016 MASÁŽE ČECH. Škroupova 1418, Šestajovice, 250 92
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!