Nejvyspělejší profesionální zařízení svého druhu Balancer Gold

Ošetření kompletní dolní části těla, od konečků prstů na nohách až po břicho.

Proč tedy zkusit přístroj Ballancer?


  1. Zrychlení metabolismu: Rychlý metabolismus může pomoci s procesem hubnutí tím, že urychluje spalování kalorií a eliminaci škodlivých látek z těla.

  2. Regenerace cév a svalů: Přístroj Ballancer pravděpodobně pomáhá zlepšit průtok krve a lymfy, což může mít pozitivní vliv na regeneraci cév a svalů.

  3. Čištění organismu: Uvolňování lymfy a odstraňování odpadních látek z těla může přispět k celkovému pročištění organismu.

  4. Prevence otoků a pocitu těžkých nohou: Aktivace lymfatického systému může pomoci eliminovat otoky a zlepšit pocit lehkosti v končetinách.

  5. Podpora imunitního systému: Lymfatický systém je klíčovou součástí imunitního systému, a tím i jeho aktivace může pozitivně ovlivnit odolnost vůči nemocem.

  6. Doplněk při formování postavy: Je také skvělým doplňkem při formování postavy a významně zpomaluje tvorbu celulitidy.

  7. Vhodné pro lidi se sedavým zaměstnáním: Pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání, může být lymfodrenáž přístrojem Ballancer užitečná k prevenci otoků a podpoře krevního oběhu.


Najde přístrojová lymfodrenáž uplatnění i u sportovců?

Rozhodně! U velmi aktivních jedinců napomáhá najít ideální rovnováhu mezi regenerací a odpočinkem. Do svalů se při zátěži vyplavuje kyselina mléčná, která způsobuje bolestivost a snížení výkonnosti. Cílem regenerace je odplavit metabolity z těla co nejdříve, aby nedošlo k jejich ukládání a vzniku chronických stavů. 

Regenerace = základní pilíř správného tréninku sportovce


Pouze regenerovaný sval roste trvale a zejména vrcholový sportovec bez nejmodernějších a odborně aplikovaných regeneračních metod nemá šanci držet krok s konkurencí a vyhnout se častým zraněním. Regenerace je definovatelná jako znovunastolení rovnováhy.

© 2016 MASÁŽE ČECH. Škroupova 1418, Šestajovice, 250 92
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!