Přístrojová lymfodrenáž

Nejvyspělejší profesionální zařízení svého druhu Balancer Gold

Ošetření kompletní dolní části těla, od konečků prstů na nohách až po břicho.

Proč tedy zkusit přístroj Ballancer?

Výborný pomocník pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svaly a pro pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou.

Aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Proč by měla přístrojová lymfodrenáž pomoci právě vám?

Přístrojová lymfodrenáž aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Z kosmetického hlediska se skvěle hodí především proti vzniku a redukci celulitidy.

Pokud hledáte proceduru, která pomáhá při regeneraci, ale zároveň i čistí a ozdravuje organismus, pak právě přístrojová lymfodrenáž je ideální procedurou.


Je také skvělým doplňkem při formování postavy a významně zpomaluje tvorbu celulitidy.


Zároveň blahodárně působí na imunitní systém a zmírňuje projevy otoků horních a dolních končetin. Zejména, pokud máte sedavé zaměstnání, stojí přístrojová lymfodrenáž určitě za vyzkoušení. Nejenom pro to, že urychluje metabolismus, a tím hodně přispívá k vylučování toxických (škodlivých) látek z těla. Právě díky efektu zrychlení metabolismu může hrát poměrně významnou roli při redukci váhy.


Najde přístrojová lymfodrenáž uplatněnění i u sportovců?

Rozhodně! U velmi aktivních jedinců napomáhá najít ideální rovnováhu mezi regenerací a odpočinkem. Do svalů se při zátěži vyplavuje kyselina mléčná, která způsobuje bolestivost a snížení výkonnosti. Cílem regenerace je odplavit metabolity z těla co nejdříve, aby nedošlo k jejich ukládání a vzniku chronických stavů. 


Regenerace = základní pilíř správného tréningu sportovce


Pouze regenerovaný sval roste trvale a zejména vrcholový sportovec bez nejmodernějších a odborně aplikovaných regeneračních metod nemá šanci držet krok s konkurencí a vyhnout se častým zraněním. Regenerace je definovatelná jako znovunastolení rovnováhy.



© 2016 MASÁŽE ČECH. Škroupova 1418, Šestajovice, 250 92
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!