HAVAJSKÉ TECHNIKY

HAVAJSKÁ MASÁŽ - LOMI LOMI

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravení lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Tato ojedinělá metoda je odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech jako rituální masáž a jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. (Lomi Lomi - havajsky předloktí). 

LÁVOVÉ KAMENY

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Kombinace lávových kamenů s Lomi Lomi

Naprosto jedinečného zážitku smyslů a uvolnění lze docílit kombinováním dvou královen masáží. Masáží horkými kameny Hot Stones s havajskou Lomi Lomi masáží. Kombinace horkých havajských lávových kamenů, ladných, harmonických tahů a kokosového oleje dokáží zázraky s vaším tělem i duší.

© 2016 MASÁŽE ČECH. Škroupova 1418, Šestajovice, 250 92
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!